Knee Active Plus

319 zł 169zł
Knee Active Plus Ocena: 5/ 5

Czy Knee Active Plus naprawdę działa? Zanim zgłębimy ten temat, warto podkreślić, że ból stawów kolanowych potrafi mocno zachwiać komfort życia. Utrudnia nie tylko podejmowanie aktywności aportowej, ale i poruszanie się na co dzień. Ból kolan może mieć wiele przyczyn: zwyrodnienia stawów, przeciążenia mięśni, urazy części kostnych lub tkanek miękkich, doprowadzające do opuchlizny czy nawet niszczenia chrząstki stawowej. Na szczęście tym objawom można przeciwdziałać, likwidując nie tylko ból kolan, ale i jego przyczyny. Wystarczy odpowiedni stabilizator, który w odpowiedni sposób odciąży staw, pozwalając mu na pełną regenerację.

Jestem zawodowym kierowcą i niestety przez lata jeżdżenia w niewygodnej pozycji nabawiłem się dwóch problemów: bólów kręgosłupa i kolan (od drżeń samochodu wywoływanych pracą silnika). Na to pierwsze niestety do tej pory nie znalazłem rozwiązania, ale jeśli chodzi o kolana, to olbrzymią różnicę odczułem po regularnym stosowaniu Knee Active Plus. Jeżdżę z nią od trzech miesięcy i chociaż mógłbym już jej nie stosować, to opaska jest tak wygodna w noszeniu (nawet podczas jazdy), że się do niej całkowicie przyzwyczaiłem
Marek z Lublina (lat 49)

Knee Active Plus to nowoczesna opaska na kolano, która wspiera staw podczas ruchu, ograniczając pogłębianie się urazów. Ale to nie wszystko. Knee Active Plus tym różni się od zwykłych opasek na kolano, że pełni również funkcje leczniczą, dzięki zawartym w konstrukcji stabilizatora polaryzatorom. Produkowane przez nie fale magnetyczne o natężeniu 250 gausów mają działanie terapeutyczne, poprawiając stan stawu kolanowego. Polaryzatory leczą przyspieszają leczenie stanów zapalnych, zmniejszają ból i obrzęki. Jest to możliwe dzięki temu, że fale docierają do wszystkich komórek stawu, mogąc oddziaływać na każdą z nich, w przeciwieństwie do n. maści, które przenikają jedynie do powierzchniowych warstw tkanek.

Jak i kiedy stosować opaskę magnetyczną na kolano?

Knee Active Plus jest urządzeniem prostym i wygodnym w stosowaniu. Elastyczny materiał, z którego uszyte są poszczególne warstwy opaski, z łatwością dopasowuje się do ciała, nie przeszkadzając w codziennych czynnościach. Stabilizator dopasowuje się do kształtu każdego kolana, nie odstaje, nie zwija się, ani nie uwiera, pozwalając przy tym na swobodny przepływ krwi. Pod ubraniem jet zupełnie niewidoczny. Dzięki temu możesz nosić Knee Active Plus o każdej porze dnia i nocy bez uczucia dykomfortu.

Marta z Sierocka (lat 37)

Moim problemem był uporczywy ból kolan po uszczkodzeniu rzepki i więzadeł na nartach w dwa lata temu. Mimo rehabilitacji poprawa nie następowała. Za namową mojego lekarza postanowiłam wypróbować stabilizator Knee Active Plus. Opaskę kupiłam w listopadzie 2016 roku, a teraz, w styczniu 2017 roku już nie pamiętam, co to ból kolan!

Anna z Warszawy (25 lat)

Nie myślałam, że ta opaska tak szybko działa. Przyznaję, że czasem zdarza mi się o niej zapomnieć, ale staram się nie wychodzić bez niej z domu (faktycznie nie widać jej pod ubraniem – nawet pod cienkimi spodniami). Jeszcze moje kolano zostało całkowicie wyleczone po urazie (skręcenie kolana), ale dzięki Knee Active Plus mogę już swobodnie chodzić i tańczyć, co jeszcze dwa miesiące temu było dla mnie nie do pomyślenia. To naprawdę działa! Polecam serdecznie wszystkim osobom borykającym się na co dzień z bólem kolan.