Hallu Motion

297 zł 147zł
Hallu Motion Ocena: 5/ 5

Chcesz raz na zawsze pozbyć się bolesnych haluksów? Teraz masz szansę – i to bez interwencji chirurgicznej, skomplikowanej rehabilitacji czy drogich leków. Wystarczy odpowiedni aparat korekcyjny, a takim jest właśnie Hallu Motion. I nie rzucamy słów na wiatr – dokładnie sprawdziliśmy, jak i dlaczego to działa. Wyniki naszych analiz znajdziecie poniżej.

Przez haluksy wstydziłam się nosić odkryte buty. Dodatkowo ten ból.. Stosowałam Hallu Motion dwa razu dziennie przez 3 miesiące. Zauważyłam znaczną poprawę stanu moich stóp. Polecam wszystkim, którzy mają problem z haluksami.

Stosowanie Hallu Motion jest wyjątkowo proste. Stabilizator łatwo dopasowuje się do kształtu stopy, a poszczególne warstwy specjalnego materiału, w którego złożona jest wyściółka aparatu, zabezpieczając skórę przed otarciami, pozwalając jej oddychać. Dzięki temu nawet nie poczujesz, że masz do na nodze! Hallu Motion nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności, chodzeniu, a nawet bieganiu. Można stosować go codziennie, nie powoduje żadnych odparzeń i nie wymaga stosowania specjalnego obuwia. Będzie pasował do każdego rodzaju butów, nawet damskich szpilek.

Jak działa Mallu Motion?

Hallu Motion jest nowoczesnym aparatem korekcyjnym, który umożliwia szybkie i bezbolesne wyleczenie haluksów. Stabilizator ustawia paluch stopy w prawidłowej pozycji względem osi stop. Stopniowo wpływa na zmniejszenie widoczności zwyrodnienia stawu palca i redukcję bólu, który powodowany był niewłaściwym ustawieniem kości stopy. Aparat chroni zwyrodniały staw skokowo-goleniowy przed urazami i usprawnia jego ruchomość.