Manuskin Active

297 zł 137zł
Manuskin Active Ocena: 4/ 5

Cierpisz na trądzik, nawracającą opryszczkę, egzemę czy AZS? Ostatnie badania wykazały, że niezwykle skuteczną terapią dermatologiczną w leczeniu tych problemów skórnych jest naturalna kuracja miodem Manuka, który jest bazą kremu Manuskin Active – odkrycia 2016 i 2017 roku w branży kosmetycznej.

Dzięki mojej koleżance, która poleciła mi ten krem zaoszczędziłam sporo kasy. Byłam skłonna wydać już tysiące na dermatologa, żeby pozbyć się trądziku. Na szczęście użyłam tego kremu, zadziałał praktycznie od razu!

Problemy skórne powodowane przez choroby układowe są trudne w leczeniu, a kuracje dermatologiczne kosztują krocie, częstokroć nie przynosząc znacznej poprawy. Trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, opryszczka, liszaj czy egzema to jednak choroby uleczalne, w skuteczna terapia nie musi opierać się na zakupie drogich i ryzykownych kosmetyków, często wywołujących podrażnienia czy reakcje alergiczne.

Skład Manuskin Active

Miód Manuka nie jest jedyną substancją leczniczą w składzie preparatu. Kosmetyk zawiera również:
WYCIĄG Z NAGIETKA LEKARSKIEGO – przyspiesza proces regeneracji naskórka i nawilża. W rezultacie nawet silnie przesuszona skóra staje się gładka, sprężysta i odpowiednio nawodniona. Co istotne dla kobiet, ekstrakt z nagietka działa przeciwzmarszczkowo, hamując procesy starzenia skóry dzięki zapobieganiu utracie wody z jej najgłębszych warstw.
PROWITAMINA B5 (D-panthenol) – łagodzi podrażnienia i uszkodzenia skóry. Zapobiega wnikaniu w głąb skóry mikroorganizmów, które odpowiadają za procesy zapalne.