Kimera

189 zł 89zł
Kimera Ocena: 5/ 5

Szukasz magicznego sposobu na to, by w tydzień wałki tłuszczu obecne na Twoim ciele zamieniły się w mięśnie? Niestety nie tędy droga. Nie ma ŻADNYCH skutecznych metod na wyrzeźbienie muskularnej sylwetki bez ćwiczeń. Ale uwaga! Ci, którzy myślą, że da się wypracować muskulaturę samymi ćwiczeniami, tak samo się mylą. Tylko POŁĄCZENIE ĆWICZEŃ (ale wcale nie intensywnych) i właściwej SUPLEMENTACJI (podkreślamy: właściwej!) przynosi efekty.

U mnie Kimera się sprawdziła. Bardzo fajnie rozbudowałem mięśnie. Chodziłem na siłownie, ale nie za często. Diety w ogóle nie trzymałem, a tłuszcz jakos się spalil. Polecam

Czy znasz osobiście lub widziałeś na siłowni kulturystę czy trenera, który nie korzysta z suplementacji, mając jednocześnie pięknie wyrzeźbione ciało? No właśnie – tacy nie istnieją. Organizm człowieka nie jest przystosowany do przeznaczania swoich zapasów energetycznych na tworzenie tkanki mięśniowej, bo przez tysiąclecia ludzkiej ewolucji nie miał takich potrzeb. By wyrzeźbić ciało, trzeba nieco pomóc naturze, dostarczając organizmowi dokładnie tych składników, które biorą udział w rozroście tkanki mięśniowej.
Niestety sama suplementacja to za mało. Należy jeszcze ukierunkować działanie dostarczanych składników, by zasilały nasze mięśnie, doprowadzając do ich rozrostu. To z kolei zapewnimy sobie ćwiczeniami. Nie musisz jednak wylewać na siłowni hektolitrów potu, żeby zobaczyć efekty przemiany. Wystarczy regularnie dawać ciału sygnał (w postaci standardowych ćwiczeń o średniej – lub większej – intensywności), że ciągle używamy naszych mięśni. Dzięki tym znakom organizm będzie przeznaczał przyjmowane mikroelementy na regenerację mięśni, które po każdym cyklu używania ich będą coraz mocniejsze.
By ćwiczenia przynosiły pozytywny efekt, powinieneś dostarczać mięśniom odpowiedniej odżywki, takiej jak Kimera.

Dlaczego Kimera zwiększa efekty ćwiczeń?

Składniki zawarte w suplemencie Kimera to specjalnie dobrana kompozycja substancji odżywczych, które pobudzają przemiany metaboliczne i zwiększają efektywność spalania tkanki tłuszczowej. Otrzymując potrzebny bodziec, Twój organizm zaczyna podczas stosowania Kimery pozyskiwać energię z zapasów tłuszczu zgromadzonych w Twoim ciele.
Kimera przyspiesza utlenianie tłuszczów, dzięki czemu podczas ćwiczeń możesz spalać nawet 300 kalorii więcej w tym samym czasie i przy tym samym wysiłku.