FormExplode

319 zł 147zł
FormExplode Ocena: 5/ 5

Chcesz, żeby Twoje ćwiczenia na siłowni przynosiły szybsze i lepsze rezultaty? Pobudź swoje mięśnie do wzrostu, stosując tylko najlepsze odżywki białkowe. Jakie? Zdecydowanie polecamy FormExplode – najefektywniejsze narzędzie w walce o muskularną sylwetkę.

Przez 3 lata intensywnych treningów ie udało mi się osiągnąć tyle co w 3 miesiące z FormExplode. Znajomi z siłowni po prostu nie chcą uwierzyć, że udało mi się tak szybko wypracować moje mięśnie bez żadnych niebezpiecznych używek. A wystarczyło tylko białko dobrej jakości połączone z innymi składnikami, które w FormExplode dobierał chyba geniusz! To naprawdę świetny sposób na szybką masę i rzeźbę jednocześnie. Warto sprawdzić samemu, jak to działa. U mnie sprawdziło się rewelacyjnie.
Marek z Lublina (lat 32)

Atletyczna postura jest kwintesencją męskości. Niestety jej wypracowanie wymaga wiele wysiłku i czasu. Godziny spędzane na morderczych treningach to z kolei litry potu, brak czasu dla siebie i najbliższych, a przy tym szereg drobniejszych i poważniejszych kontuzji, z którymi każdy musi się zmagać. Czy da się szybciej i prościej? Oczywiście – przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej i wzrost tkanki mięśniowej poprzez stosowanie specjalnie opracowanych odżywek. Dzięki nim w łatwy sposób można odpowiednio przygotować ciało do wysiłku, dostarczając mięśniom właściwego paliwa, a po treningu dostarczyć organizmowi szereg mikroelementów potrzebnych do regeneracji mięśni uszkodzonych w trakcie ćwiczeń, by mogły zostać nie tylko naprawione, ale i odbudowane już większe i mocniejsze. By cały proces przebiegał najefektywniej, białka, witaminy i inne mikroelementy muszą być dostarczone organizmowi w odpowiednich proporcjach, a składniki muszą być najlepszej jakości. Jeśli odżywka nie będzie spełniać tych dwóch wymagań, nie zapewni maksymalnych rezultatów. Mięśnie nie będą rosły tak szybko i tak bardzo, jak mogłyby to robić przy zastosowaniu lepszych suplementów pobudzających ich rozwój.

Efekty stosowania FormExplode

maksymalnie szybki przyrost masy mięśniowej
pobudzenie organizmu do wydajniejszej pracy podczas ćwiczeń
szybsza regeneracja mięśni po treningu
efektywna zamiana tkanki tłuszczowej w mięśnie

Adam z Krakowa (lat 26)

Nie myślałem, że odżywki robią taką różnicę. 12 kg mięśni w półtorej miesiąca! Dokładnie tyle udało mi się osiągnąć dzięki ćwiczeniom i Formexplode. Trenuję co drugi dzień, a odżywkę stosuję zgodnie z tym, co pisze na opakowaniu. Efekty naprawdę są spektakularne.

Kamil z Płocka (lat 29)

Przetestowałem już setki odżywek dla sportowców i przyznaję, że FormExplode ma lepszy skład niż większość odżywek, które widziałem. Efekty są wyraźne, skutków ubocznych zero, mięśnie rosną szybko, a sam suplement jest dobry w smaku i wydajny. Bardzo dobra jakość za naprawdę dobrą cenę.