Kankusta Duo Forte

317 zł 157zł
Kankusta Duo Forte Ocena: 5/ 5

Kankusta Duo Forte to nowoczesny suplement na odchudzanie, stosowany przez wiele kobiet. Czy jego skuteczność idzie w parze z bezpieczeństwem stosowania? Postanowiliśmy się temu przyjrzeć.

Pierwszy raz przeczytałam opinie o Kankusta Duo na forum dietetycznym. Te tabletki miały bardzo dobre recenzje od wielu użytkowniczek forum (ogólna ocena to było 10/10 przy grubo ponad setce głosów!) i właśnie dlatego postanowiłam zamówić właśnie je. Efekt? Po miesiącu schudłam 12 kg! Przy okazji moje wyniki morfologii się znacznie poprawiły – podobnie jak moje samopoczucie, chociaż wcale nie stosowałam żadnej zdrowej diety czy innych suplementów.
Lena (29 lat)

Tabletki Kankusta Duo Forte zawierają w swoim składzie kilka substancji aktywnych, często stosowanych w preparatach wspomagających proces zrzucania wagi. Mowa m.in. o modnej w ostatnich latach w branży dietetycznej pokrzywie indyjskiej i garcinii cambogii. Sekretem formuły Kankusta jest jednak odpowiedni dobór tych i innych składników, które wzajemnie się uzupełniają, wzmacniając swoje działanie.

Wyciąg z pokrzywy indyjskiej

Pokrzywa indyjska to znana ze swoich właściwości odchudzających roślina rosnąca tylko w Indiach. Pierwsze badania na temat jej wpływu na organizm podjęto już w 1974 r. Ekstrakt z tego niezwykłego rodzaju pokrzywy pobudza wydzielanie cyklazy adenylowej, który to enzym stymuluje produkcję regulatorów uczestniczących w procesie rozkładu tłuszczów w tkankach. Mówiąc prościej – skutkiem działania pokrzywy jest zamiana tłuszczu w masę mięśniową, dzięki szybszemu zużywaniu zmagazynowanych przez organizm zapasów tłuszczowych podczas wytwarzania energii.